Pod pojmom posteľná súprava Microstar 3000 CARBON je nutné si predstaviť vankúš, prikrývku a plachtu s maximálnymi antialergickými vlastnosťami. Súprava Microstar 3000 CARBON minimalizuje tiež riziko vzniku plesní a roztočov. Je určená nielen prevádzkovateľom ubytovacích zariadení (hotelov, penziónov), ale aj bežným odberateľom v domácnostiach. Posteľná súprava vyrobená z jedného z najkvalitnejších druhov bavlny na trhu.

Súpravy sú vyrobené z tých najjemnejších materiálov ako je napríklad mikrofáza výnimočná svojou štruktúrou a zložením. Je na dotyk jemná, mäkká a komfortná, preto sa z nej vyrábajú aj oblečenie a hračky pre deti. Výplň tvoria špeciálne upravené priestorové vlákna s dutým jadrom, ktoré omnoho rýchlejšie odvádzajú nadmerné teplo.

Súpravy sú výborným riešením najmä pre alergikov a astmatikov. Naviackeďže sú ľahučké a zbytočne nezaťažujú problémové miesta prikrývky sú určené aj pre ľudí ktorí majú problémy s kĺbmi, či je to reuma, dna, artróza alebo umelé kĺby…

Karbónové vlákno slúži na odvod statickej elektriny, napätie a tým prispieva k uvoľneniu tela a pokojnému, ničím nerušenému spánku.

Elektrosmog je všade okolo nás

Mobilný telefón, wi-fi, ale aj záchranárske vysielačky či umelé osvetlenie. Uľahčujú nám život, zároveň nás bombardujú elektromagnetickým smogom. Padajú nám z neho vlasy tak, ako stromom v parkoch listy.

Elektrosmog vzniká pri výrobe, prenose a spotrebe elektrickej energie. Jeho zdrojom sú elektrické
spotrebiče a prístroje v prevádzke. Je umelý, pretože ho vyžarujú zariadenia vyrobené človekom, a je všade okolo nás – v domácnostiach, kanceláriách, vonku. Zdrojom nízkofrekvenčného elektromagnetického poľa je napríklad vedenie vysokého napätia, vonkajšie a vnútorné elektrické rozvody, električková a železničná trať, elektrické bytové hodiny, ohrievače, ale aj domáce spotrebiče ako chladnička či práčka. Vyžaruje ho aj hi-fi veža, rádiobudík, DVD prehrávač, televízor, počítač, modem, skener či žiarivkové osvetlenie, aj úsporné. Vysokofrekvenčné elektromagnetické žiarenie šíria televízne a rozhlasové vysielače, satelity, vysielačky, radary, mobilné telefóny, babyfóny, bezšnúrový telefón, wi-fi či bluetooth.

Netýka sa to len televízora, počítača či holiaceho strojčeka, ale aj – a najmä – prístrojov, ktoré fungujú bez káblov, napríklad mobilného telefónu: „Vytvára elektromagnetické pole vo svojom okolí, nie len keď telefonujete. Žiarenie je najintenzívnejšie, keď sa prihlasuje k bázovej stanici, vzdialenej jeden až dva kilometre. Prejavuje sa to typickým chrapčaním v rádiu, ak sa nachádza v blízkosti telefónu.“ NEPRIRODZENÉ ŽIARENIE

Ponúkame vám riešenie!

Keď už ste počas celého dňa vystavený negatívnemu elektromagnetickému žiareniu v aute, v práci, v domácnosti a z žiareniu z okolitého prostredia, tak aspoň počas spánku si váš organizmus odpočinie a dokonale sa zregeneruje a to za pomoci jedinečnej posteľenj súpravy. MICROSTAR 3000 CARBON.
Posteľná súprava MICROSTAR 3000 CARBON JE pohlcovač elektrosmogu a biotechnologický systém riadenia buniek v jednom. Je to vo formáte týchto najmodernejších posteľných súprav.

Hovoríme, že je to posteľná súprava tretieho tisícročia.